E-Waste Recycling S.A. partnerem Festynu GOZ
Doskonale wiemy, że transformacja w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ) wymaga ścisłej współpracy samorządów, mieszkańców oraz odpowiedzialnego biznesu. Jako E-Waste Recycling S.A. z dumą wsparliśmy organizację „Festynu GOZ – nie marnuj, napraw, wymień”, który odbył się 23 maja 2026 r. na Placu Jagiellończyka w Elblągu.
